שתלים למחוסרי עצם

מרפאת Lorian Medical היא מרכז רב-תחומי לרפואת שיניים, בו מומחים מתחומי רפואת השיניים השונים משתפים פעולה על-מנת להציע לך את הפתרון הטוב והנכון ביותר לשיקום הפה על-גבי שתלים, גם במקרים מורכבים במיוחד של אובדן תפקוד וחוסר עצם.

צוות המומחים שלנו מורכב מטובי רופאי השיניים, כל אחד ואחת בתחומו/ה, עם עשרות שנות ניסיון מצטבר. חדרי הטיפולים שלנו מצוידים בהתאם למילה האחרונה בטכנולוגיה הדנטלית, ואנו בטוחים שניתן למצוא את הפתרון התפקודי והאסתטי המיטבי גם למי שנאמר להם במרפאות אחרות שהם “מקרה אבוד”.

אצלנו ניתן לבצע את כל סוגי טיפולי השיניים תחת הרדמה כללית, תוך שימוש בחומרים ובטכנולוגיות החדישות ביותר. במקום צוות מומחה להפעלת חדרי הניתוח על פי תקנות משרד הבריאות בניהולם של ד”ר חיים חפץ, מומחה בהרדמה, וד”ר נועה ברר – מומחית ברפואת הפה.

All-on-4/6

ביצוע של שיקום מלא וקבוע על מספר שתלים הנע בין 4 ל- 6, בהתאם לאנטומיית העצם.

שתלים זיגומטיים

שתלים ארוכים המוחדרים לעצם הזיגומה המהווים תאחיזה לשיקום קבוע כאשר יש מחסור גדול מאוד של עצם בלסת העליונה.
פתרון ייחודי צפוי, עמיד לאורך שנים לפתרון לסתות אטרופיות בהן פתרונות קונבנציונליים אינם אפשריים.
המרכז הרפואי Lorian Medical נבחר כנציגות בלעדית בארץ לקבוצת זאגה. 
קבוצת זאגה הינה קבוצה יוקרתית של כ-40 מרפאות נבחרות בעולם לביצוע שתלים זיגומטיים באיכות ובמקצועיות הגבוהה ביותר.

שתלים פטריגואידים

שתלים ארוכים המוחדרים לעצם הפטריגואיד ומהווים תאחיזה לשיקום קבוע כאשר יש מחסור גדול מאוד של עצם בלסת העליונה.

שתלים קצרים

שתלים בעלי אורך קצר המשמשים באזורים בהם יש מחסור של עצם או קרבה למבנים אנטומיים.

שיטת התלתן — Trefoil

מטופלים רבים הסובלים מחוסר שיניים מלא בלסת התחתונה מעוניינים כיום בשיקום פה קבוע ביום אחד, אך עד כה, אפשרות זו נמנעה מהם בשל מחסור בעצם להתקנת מספר מספק של שתלים או מגבלה כלכלית. שיטת התלתן המהפכנית מאפשרת לשקם לסת שלמה על-גבי שלושה שתלים ולעבור מחוסר שיניים לשיקום קבוע וסופי. 

שיקום בשיטת התלתן מתאים למטופלים מחוסרי שיניים בלסת התחתונה. גם אם ישנן בלסת שיניים המיועדות לעקירה, במקרים רבים ניתן לעקור אותן ולהתקין את השתלים והשיקום הקבוע.

כך, יותר מטופלים יכולים ליהנות מפתרון קבוע תוך יום אחד בלבד, גם אם בעבר נאמר להם שפתרון קבוע אינו מתאים להם. זהו פתרון אמיתי, מהפכני ופורץ דרך, שאלפי מטופלים כבר נהנים ממנו ומן היציבות והבטחון שהוא מספק.

פרטי התקשרות

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם​